MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY
"Płomień pamięci"
ORGANIZATOR
Zespół Szkół w Gdowie
Cele Konkursu
• popularyzacja fotografii jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania wolnego czasu
• prezentacja fotografii jako formy wyrazu artystycznego i wrażliwości estetycznej
• propagowanie postawy pamięci o zmarłych i szacunku dla nich
• uświadomienie społeczności uczniowskiej, że początek listopada to czas zadumy i refleksji
ZAPRASZAMY!!!
Dodatkowe informacje w Regulaminie