Konkurs Fotograficzny
Dodane przez joannas dnia 25 October 2013

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

"Płomień pamięci"
ORGANIZATOR
Zespół Szkół w Gdowie

Cele Konkursu


• popularyzacja fotografii jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania wolnego czasu

• prezentacja fotografii jako formy wyrazu artystycznego i wrażliwości estetycznej

• propagowanie postawy pamięci o zmarłych i szacunku dla nich

• uświadomienie społeczności uczniowskiej, że początek listopada to czas zadumy i refleksji


ZAPRASZAMY!!!

Dodatkowe informacje w Regulaminie


>>>>> Regulamin <<<<<