Dzień Chłopaka
Dodane przez ebednarek dnia 30 September 2012


Z okazji Dnia Chłopaka, który w tym roku przypada w niedzielę, Samorząd Uczniowski przygotował okolicznościową audycję nadawaną przez szkolny radiowęzeł w piątek. Powstała także gazetka.
W imieniu wszystkich „dziewczyn” z Zespołu Szkół w Gdowie życzymy wszystkim „chłopakom” z naszej szkoły, tym młodszym i tym starszym:) samych radości, spełnienia marzeń i wielu sukcesów.